Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 0b na „Calineczce” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

0b na „Calineczce”

22 stycznia 2020

 

 

15 stycznia 2020 r. dzieci z grupy 0b pojechały do Teatru Powszechnego w Radomiu, by obejrzeć piękne przedstawienie na podstawie baśni „Calineczka” Hansa Christiana Andersena. To opowieść o maleńkiej dziewczynce, przeżywającej wiele przygód i poznającej ciekawe postaci. Spektakl wypełniony był muzyką i piosenkami, które wzbogacały tę baśń. Na zakończenie nie zabrakło braw od dzieci.

Po sztuce teatralnej dzieci uczestniczyły w spotkaniu z aktorami, na którym zadawały pytania związane z przedstawieniem i oglądały kukiełki. Wykonano również pamiątkowe zdjęcie z aktorami. Była to miła niespodzianka dla dzieci.

Autor: Monika Jałowska, Wioleta Wełpa

a

Copyright © 2018