Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin Jana Pawła II :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin Jana Pawła II

5 maja 2020

18 maja przypada 100 rocznica urodzin świętego Jana Pawła, zapraszamy wszystkich do włączenia się w przeżywanie tego wyjątkowego dnia pamięci o naszym papieżu. Zachęcamy do udziału w akcji „100 dobrych uczynków na 100 lecie urodzin Jana Pawła”.

Czas, który spędzamy w domu możemy poświęcić nie tylko na naukę i zabawę, ale też czynienie dobrych uczynków.

Zadanie jest proste, czyń dobre uczynki z radością, pamiętaj o Janie Pawle II i sprawiaj aby inni mogli się cieszyć z twojej pomocy,  uśmiechaj się, dzwoń do swoich dziadków czy posprzątaj swój pokój, a może uda Ci się więcej?

Napisz do katechetów  –  do 15 maja jakie dobre uczynki udało Ci się zrobić dla innych, może wspólnie uda nam się uczcić urodziny Jana Pawła II – 100 dobrymi uczynkami naszej szkolnej społeczności.

Copyright © 2018