Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 3b z „Betlejemską dobranocką” w przedszkolu „Kraina Przygód” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

3b z „Betlejemską dobranocką” w przedszkolu „Kraina Przygód”

27 grudnia 2017

 

Po pierwszym wystąpieniu klasy 3b przed „własną” publicznością naszła nas ochota na więcej. Postanowiliśmy pokazać naszą sztukę innym. Wybraliśmy się zatem w niedalekie sąsiedztwo i odwiedziliśmy przedszkole „Kraina Przygód”.

Ponownie mogliśmy wystąpić na scenie. Mała publiczność przyjęła nas entuzjastycznie. Przedszkolaki z wielką uwagą oglądały przedstawienie. Głośne oklaski były dla nas dowodem na to, że młodszym kolegom i koleżankom  bardzo się podobało. Jesteśmy z siebie dumni.

Zdjęcia z wizyty:

Copyright © 2018