Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 ANDRA TUTTO BENE-Jeszcze będzie dobrze :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

ANDRA TUTTO BENE-Jeszcze będzie dobrze

18 kwietnia 2020

 

Dwadzieścia pięć lat temu 18 kwietnia 1995r. Jan Paweł II w czasie prywatnego spotkania z młodzieżą w Watykanie wypowiedział ważne słowa: „Andra tutto bene-jeszcze będzie dobrze”.

Miesiąc przed urodzinami naszego patrona szkoły, to młodzi Włosi z balkonów, podwórek i szpitali powtarzają wszystkim dookoła: „Andra tutto bene”.  Pomimo trudnych sytuacji zarażają wszystkich słowami nadziei.

Spróbujmy zatem ożywić w sobie nadzieję a radość „wpuścić do naszego życia”, choć sytuacja jest trudna i wymaga od nas niezwykłego poświęcenia.

Zachęcam do obejrzenia filmu, który ukazuje ważne miejsca dla naszego patrona. Miejsca, które na czas pandemii przybrały nieco inny wygląd. Miejsca, które na miesiąc przed urodzinami naszego świętego zmuszają do refleksji nad światem, naszym życiem i tym, co tak naprawdę jest istotne…

FILM

Autor: R. Miszczyk

Copyright © 2018