Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Badminton w grach i zabawach na lekcjach wychowania fizycznego w klasie 3 A :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Badminton w grach i zabawach na lekcjach wychowania fizycznego w klasie 3 A

7 kwietnia 2019

KLASA 3A w drugim semestrze bierze udział w innowacji programowej: „Badminton w grach i zabawach na lekcjach wychowania fizycznego w edukacji wczesnoszkolnej.”

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej, na lekcjach wychowania fizycznego. Przewidzianych jest 12 spotkań, które mają na celu urozmaicić lekcje wychowania fizycznego i zachęcić uczniów do gry w badmintona na podstawie poznanych gier i zabaw.

Badminton jest znakomitym sportem szkolnym, także dla dzieci w młodszym wieku szkolnym. Jest odpowiedni dla uczniów w różnym wieku, niezależnie od poziomu ich zdolności i umiejętności. Jest sportem bezpiecznym i atrakcyjnym, mającym szereg zalet.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, które prowadzą dla nich nauczycielki: p. Sylwia Kratke, p. Agnieszka Krawczyk i nauczyciel wychowania fizycznego – p. Michał Kratke.

Chcemy zachęcić naszych uczniów do aktywności fizycznej, aby gry oraz zabawy zespołowe były alternatywą  dla mediów elektronicznych i gier wirtualnych.

Opracowała: Agnieszka Krawczyk, Sylwia i Michał Kratke.

Copyright © 2018