Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Bądźmy Poszukiwaczami Autorytetu!” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Bądźmy Poszukiwaczami Autorytetu!”

a

a

Autorytet dla dziecka to osoba znacząca- pozostająca w dłuższym kontakcie emocjonalnym, wywierająca wpływ z racji roli społecznej lub funkcji jaką pełni w życiu dziecka. Autorytetem mogą być rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, nauczyciele…

W roku szkolnym 2018/19 w miesiącu grudniu  oraz styczniu na terenie naszej szkoły będziemy zajmować się tą problematyką. Będziemy poszukiwać i odkrywać autorytety, po to aby nasza młodzież potrafiła odnaleźć jedną z największych, a zarazem najbardziej zapomnianych wartości – AUTORYTET.

“Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU” to kampania profilaktyczno-edukacyjna kierowana do uczniów klas IV – VIII i oddziałów gimnazjalnych, ich rodziców i nauczycieli. Jej realizacja zakłada przeprowadzenie działań w zakresie profilaktyki zachowań ryzykownych, szczególnie antyspołecznych i przestępczych, we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce.

Generalna idea kampanii to odbudowanie i wzmocnienie w naszym społeczeństwie autorytetu rodzica i nauczyciela.

 

Program jest współfinansowany ze środków – Funduszu Sprawiedliwości, którego  dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

a

Autor: A. Korcz

Copyright © 2018