Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Ciekawe miejsce, ciekawy człowiek” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Ciekawe miejsce, ciekawy człowiek”

8 października 2019

30 września uczniowie klasy 3a odwiedzili Komendę Miejską Policji w Radomiu. Spotkanie było kontynuacją cyklu spotkań realizowanych w poprzednim roku szkolnym, ale przede wszystkim prezentem dla chłopców z okazji ich święta. Dzieci uczestniczyły w spotkaniu profilaktycznym dotyczącym właściwych zachowań w sytuacji zagrożenia, odwiedziły pomieszczenia, w których pracują i doskonalą swoje umiejętności Policjanci. Szczególne zainteresowanie wzbudziła strzelnica. Następnie mogliśmy przyjrzeć się z bliska samochodowi policyjnemu, służącemu do zadań specjalnych, umundurowaniu policyjnemu. Panowie Policjanci z pasją opowiadali o swojej pracy, odpowiadali na pytania uczniów, prezentowali swoje umiejętności, a chłopcy już zadeklarowali swoją gotowość wstąpienia w przyszłości w szeregi Policjantów.

Dziękujemy tacie Weroniki, który pomógł zorganizować to miłe spotkanie.

Autor: Anna Murawska, Agnieszka Szewczyk

 

 

Copyright © 2018