Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Ciekawe miejsce, ciekawy człowiek” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Ciekawe miejsce, ciekawy człowiek”

4 stycznia 2019

 

Dzięki zaproszeniu Państwa Grzeszczyk uczniowie klasy 2a wraz z nauczycielkami Agnieszką Szewczyk i Anną Murawską odwiedzili Restaurację „Karo”. Przywitała nas przemiła obsługa oraz szef kuchni Pan Patryk Jędrusik. Uczniowie mogli poczuć się jak uczestnicy programu kulinarnego, bowiem na każdego czekało profesjonalnie przygotowane stanowisko z pracy. Dzieci zgodnie ze wskazówkami szefa kuchni przygotowały swoje potrawy. Pan Patryk oprócz udzielania fachowych wskazówek kulinarnych bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy oraz o „podróżach kulinarnych”. Interesującym punktem wizyty w restauracji było oglądanie miejsca, w którym powstają wspaniałe potrawy. Uczniowie obejrzeli kuchnię oraz inne pomieszczenia zazwyczaj dostępne tylko dla pracowników restauracji. Na koniec dzieci degustowały samodzielnie wykonane pyszności.

Autor: Anna Murawska, Agnieszka Szewczyk

Copyright © 2018