Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Dar na stulecie urodzin Jana Pawła II :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Dar na stulecie urodzin Jana Pawła II

18 maja 2020

Ogólnopolska akcja „Dar na stulecie zainicjowana rok temu przez o. Macieja Ziębę zaowocował w naszej szkole i przyniosła „niesamowity plon”. Podjęliśmy mnóstwo inicjatyw, działań, projektów zarówno edukacyjnych, duchowych  jak i charytatywnych. Poznaliśmy i zobaczyliśmy wiele… .

I choć niektóre działania zostały przerwane w związku z pandemią, nie rezygnujemy z ich kontunuowania po powrocie do szkoły. Postaramy się, by do końca roku 2020 wszystkie zaplanowane działania zostały sumiennie wykonane.

A co udało się nam wykonać? Zachęcam do obejrzenia filmu pt. „Dar na stulecie”.

Autor: R. Miszczyk

a

 

Copyright © 2018