Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Duzi małym… o witaminach” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Duzi małym… o witaminach”

8 października 2019

Uczniowie klas 3a i 3b rozpoczęli cykl spotkań edukacyjnych, których celem będzie bogacenie wiedzy dotyczącej owoców, ich znaczenia w rozwoju człowieka.  Adresatami tych zajęć są uczniowie oddziałów przedszkolnych. Podczas pierwszego w tym roku spotkania uczniowie przybliżyli młodszym kolegom  wiadomości o śliwce. Przygotowali plakat edukacyjny, informacje o wyglądzie, odmianach, występowaniu, właściwościach odżywczych, ciekawostki na temat prezentowanego owocu. Miłym zakończeniem zajęć była degustacja pysznych śliwek i jej przetworów.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych z zainteresowaniem wysłuchały tego, co trzecioklasiści dla nich przygotowali.

Autor: Anna Murawska, Agnieszka Szewczyk, Izabela Czarnecka, Anna Staniewska

Copyright © 2018