Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Dwa Ognie – wygrana dla PSP 14 Integracyjnej :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Dwa Ognie – wygrana dla PSP 14 Integracyjnej

17 stycznia 2019

XV Radomska Olimpiada Młodzieży

W dniach 9 i 10 stycznia w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się eliminacje w ramach  XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży w dyscyplinie Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje w bardzo dobrym stylu  pokonały rywali w swoich grupach. Dziewczęta pod opieką  nauczycieli: Anny Woźniak i Michała Kratke zajęły I miejsce, a chłopcy przygotowani przez  Sławomira Dudka i Wojciecha Nowaka  II miejsce. Wszyscy wykazali się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem. Dało to awans do dalszej rywalizacji. Czekają nas więc kolejne przygotowania i emocjonujące mecze.  Będziemy walczyć o medale.

Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

Copyright © 2018