Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Dzieciaki do rakiet” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Dzieciaki do rakiet”

20 listopada 2018

„Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy zachęcamy szkoły podstawowe z całej Polski do udziału w KONKURSIE, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.

a

Wejdź i zagłosuj !!!

a
PSP Nr 14 uczestniczy w konkursie.
Dziennie można oddać 5 głosów.
Zapraszamy do głosowania
a


Copyright © 2018