Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Dzień otwarty szkoły :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Dzień otwarty szkoły

22 marca 2020

W sobotę, 7 marca 2020r. w naszej szkole odbył się już kolejny „Dzień otwarty”. Miał on na celu prezentację dorobku szkoły, jak również przybliżenie naszej placówki potencjalnym uczniom i ich rodzicom. Licznie przybyli goście mogli obejrzeć sale lekcyjne, zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami i uczniami oraz przede wszystkim dobrze i miło spędzić czas.

Najmłodsi otrzymali przy wejściu pamiątkowe medale. Na przybyłych gości czekały sale aktywności, w których można było między innymi wziąć udział w pokazie doświadczeń chemicznych, spróbować swoich sił w zajęciach z robotyki, czy języka angielskiego „na wesoło”, pobawić się na magicznym dywanie, zagrać na instrumentach muzycznych, poznać magiczny świat cyferek, pobawić się masą solną, stworzyć niesamowite konstrukcje z papieru, klocków lego,  pograć w gry planszowe i wiele, wiele innych atrakcji.

Zarówno rodzice jak i dzieci mogli również zapoznać się z ofertą świetlicy, projektami Erasmus + i POWER + , skorzystać z porad logopedycznych, poznać metodę Tomatisa,  sprawdzić czym jest Biofeedback, czy odwiedzić kącik przyrodniczy i historyczny. W salach gimnastycznych odbywały się zawody sportowe, pokazy gimnastyki akrobatycznej oraz ćwiczenia z gimnastyki korekcyjnej.

Dopełnieniem licznych atrakcji były aż dwa pokazy teatralne prezentowane przez uczniów naszej szkoły: „Szewczyk Dratewka” oraz „Kantor wymiany liter”.

Wszystkie prezentowane formy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych gości. Zatem zapraszamy do nauki w Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej w Radomiu!!!

Autor: I. Czarnecka, A. Murawska, A. Staniewska, A. Szewczyk

a

a

Zapraszamy do obejrzenia filmu z tego wydarzenia.

Autor: J. Dąbrowski

a
Copyright © 2018