Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Dzień Otwarty w naszej szkole :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Dzień Otwarty w naszej szkole

21 marca 2019

a

a

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obchodów Dnia Otwartego.

a

a

Autor zdjęć: Iwona Świstowska, Katarzyna Piwowar

a

a

radioplus.com.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II przy ul. Wierzbickiej 81/ 83 w Radomiu istnieje od 25 lat. W 36 oddziałach kształci się 654 uczniów.
Copyright © 2018