Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Eliminacje do unihokeja :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Eliminacje do unihokeja

20 listopada 2018
Po bardzo dobrych zawodach reprezentacja PSP 14 złożona z uczniów klas 6 naszej szkoły awansowała  do finału Radomskiej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju. Wyprzedziła reprezentacje PSP 17 i PSP 9 i zajęła I miejsce razem z reprezentacją PSP 4 po bardzo zaciętym meczu w którym padł remis 1 –  1. Nasza drużyna stworzyła więcej sytuacji bramkowych jednak nie umiała ich wykorzystać. Teraz ćwiczymy do turnieju finałowego gdzie będziemy walczyć o medale XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży.
Autor: P. Brzeziński
Copyright © 2018