Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Ferie na wesoło :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Ferie na wesoło

15 lutego 2019

W dniach 28 stycznia – 01 lutego 2019 r. w czasie ferii zimowych uczniowie z naszej szkoły byli uczestnikami szałowego półzimowiska (I turnus).

Dzieci każdego dnia uczestniczyły w różnego rodzaju wydarzeniach: robiły lizaki  i piankowe zabawki w SŁODKIEJ ROBÓTCE, oglądały film w kinie Helios pt.: „Pies, który wrócił do domu” bawiły się na trampolinach w sky – jump Park Trampolin, były na kuligu w stadninie koni „HUBERTUS” i piekły kiełbaski na ognisku.

Zorganizowane zostały także zawody sportowe na sali gimnastycznej, bitwa na śnieżki, zajęcia plastyczne oraz inne gry i zabawy.

Na koniec turnusu każdy z uczestników wykonał OWOCOWE SZASZŁYKI i DESERY na stołówce szkolnej oraz otrzymał pamiątkowy dyplom.

Dziećmi opiekowały się: pani Sylwia Kratke, pani Agnieszka Krawczyk oraz pani Dorota Bukowska.

Dziękujemy dzieciom za wspaniałe, radosne przygody – do zobaczenia kolejnej zimy!!!!

Autorzy:  Agnieszka Krawczyk i Sylwia Kratke

Copyright © 2018