Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 I i II miejsce w konkursie recytatorskim poezji Jana Twardowskiego! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

I i II miejsce w konkursie recytatorskim poezji Jana Twardowskiego!

18 czerwca 2018

28 maja 2018 r. w Domu Kultury „Południe” odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją i prozą ks. Jana Twardowskiego” organizowany przez PSP nr 21 i Klub Osiedlowy „Południe” przeznaczony dla uczniów kl. 4-7 szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowały: Nina Gniadek z kl. 4b i Anna Piastowicz z kl. 7d. Dziewczęta wypadły rewelacyjnie! Nina zajęła I miejsce w kategorii uczniów klas 4-5, natomiast Ania II miejsce w kategorii klas 6-7.

Nina dodatkowo została poproszona o recytację wiersza w trakcie uroczystości nadania PSP nr 21 imienia ks. Jana Twardowskiego 29 maja 2018 r.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Autor: Irmina Warmiak

Copyright © 2018