Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 I miejsce w konkursie wokalnym :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

I miejsce w konkursie wokalnym

23 stycznia 2019

16 stycznia 2019 r. w Niepublicznej Szkole Muzycznej I stopnia w Radomiu odbył się „Festiwal kolęd i pastorałek”. Uczestniczyła w nim uczennica klasy 6b – Antonina Warmiak.

Tosia zaśpiewała na konkursie wokalnym pastorałkę „Mario, czy już wiesz”. Swoim wykonaniem ujęła jury i w kategorii osób 10-13 lat zajęła I miejsce.

Gratulujemy Tosi i jej opiekunowi, p.Mirosławowi Moniakowi, życząc dalszych sukcesów.

Copyright © 2018