Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 II miejsce w konkursie „Szkoła przyjazna środowisku” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

II miejsce w konkursie „Szkoła przyjazna środowisku”

18 czerwca 2018

W dniu 8.06. 2018 przedstawiciele uczniów naszej szkoły, klasy 2gA oraz 2gB wraz z p. Dorotą Nowak i p. Martą Janicką wzięli udział w XVIII Proekologicznym Forum Dzieci i Młodzieży oraz festynie „Radom czyste miasto”. Podczas imprezy firma RADKOM przyznała nagrody w konkursie „Szkoła przyjazna środowisku”. Dzięki współpracy uczniów i rodziców szkoła zdobyła II miejsce oraz nagrodę 5000 złotych.
GRATULUJEMY!!!

Copyright © 2018