Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 III miejsce w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

III miejsce w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt

22 maja 2019

We wtorek 21 maja w PSP nr  24 odbyły się  zawody XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych  w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt.  Naszą szkołę  reprezentowały: Julia Borkowska kl.6b , Paulina Kaim kl.6c, Zuzanna Piotrowska kl.5b  i Julia  Wieczorek kl.5d.  Uczennice wykazały się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem.

Na wyróżnienie za ambicję i wolę walki zasługuje cała drużyna. Ostatecznie dziewczęta wywalczyły III miejsce w klasyfikacji zespołowej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Autor: Małgorzata Rychlicka, Anna Woźniak

Copyright © 2018