Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 III Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

III Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych

23 stycznia 2019

17 stycznia 2019 r. w Resursie Obywatelskiej odbył się III Przegląd Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Muzyczne Anioły”. Został zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu.

Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów:

– Bartosz Kossowski kl. 5a,

– duet: Maria Turek kl. 5a i Zofia Turek kl. 7c,

– Milena Orzechowska kl. 7a.

Wszyscy zostali przygotowani przez p. Mirosława Moniaka.

Bardzo cieszy nas, że trzy występy zaowocowały trzema wyróżnieniami indywidualnymi! Kolędy i pastorałki zaśpiewane przez Bartka, Zosię, Marysię i Milenę zdobyły uznanie jury i aplauz widowni.

Gratulujemy serdecznie młodym wokalistom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Copyright © 2018