Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Media o nas :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Media o nas

a

XV Przegląd Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”

a

https://radioplus.com.pl/diecezja-radomska/papieski-przeglad-w-papieskiej-szkole-foto-38537

radioplus.com.pl
Nagrody uczestnikom wręczał m.in. biskup radomski Henryk Tomasik. Biskup wskazał dzieciom i młodzieży na św. Jana Pawła II jako przewodnika po drogach wiary, ale i ojca, którzy troszczył się o zbawienie każdego człowieka, ale także wzajemny szacunek między ludźmi i narodami.

https://radom.gosc.pl/doc/5636780.Final-XV-Przegladu-Tworczosci-Mlodziezowej-Pasterz-i-Ojciec-w

radom.gosc.pl
Jego celem jest propagowanie nauk i życia Jana…

https://echodnia.eu/radomskie/przeglad-tworczosci-mlodziezowej-pasterz-i-ojciec-w-radomiu-rozstrzygniety-kto-zostal-laureatem/ar/c1-14192955

a

a

Dzień otwarty w PSP Nr 14 – Radio Plus Radom

 

radioplus.com.pl
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II przy ul. Wierzbickiej 81/ 83 w Radomiu istnieje od 25 lat. W 36 oddziałach kształci się 654 uczniów.

a

a

Nasi uczniowie na lekcji w Portugalii!

W marcu dwóch uczniów naszej szkoły wyjechało do Portugalii w ramach programu Erasmus+  „Hands in hands” gry i zabawy naszych dziadków. Po powrocie odwiedzili studio Radia PLUS , aby podzielić się swoimi wrażeniami ze słuchaczami tej rozgłośni. O ich wizycie możecie również przeczytać na łamach dziennika „ ECHO DNIA”.

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/uczniowie-z-radomia-na-lekcji-w-portugalii,11911780/

 

 

 

Sukces naszego ucznia w zapasach!

Karol Chudzik, uczeń z kl. 3gC, trenuje od wielu lat zapasy w stylu klasycznym. Należy do kadry narodowej.

9 września 2016 r. brał udział w Pucharze Polski Kadetów – 44 Memoriale im. Władysława Miazio pod patronatem prezydenta miasta Radomia. Zdobył I miejsce oraz tytuł najlepszego radomskiego zawodnika.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Artykuły prasowe

 

Copyright © 2018