Stypendia za rok szkolny 2014/2015

Stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

 

Lp. Nazwisko i imię klasa
1. Czajkowski Maksymilian 4a
2. Kaniewski Hubert 4a
3. Pawelec Dawid 4a
4. Rejczak Agata 4a
5. Szafranowicz Agnieszka 4a
6. Banyś Matylda 4b
7. Brusik Miłosz 4b
8. Ćwiek Anna 4b
9. Jopkiewicz Izabela 4b
10. Skawiński Szymon 4b
11. Czubak Kacper 4c
12. Jurczak Jakub 4c
13. Piotrowski Bartłomiej 4c
14. Tomczyk Mikołaj 4c
15. Będkowska Paulina 4d
16. Iwańska Oliwia 4d
17. Jesionek Szymon 4d
18. Kowalczyk Zofia 4d
19. Mańtusz  Piotr 4d
20. Sukiennik Marta 4d
21. Banaś Karolina 5a
22. Podlewska Zuzanna 5a
23. Avignone Giuseppe 5b
24. Dzbuk Julia 5b
25. Kobyliński Filip 5b
26. Karwat Emilia 5b
27. Kuszaj Antonina 5b
28. Hernik Jagoda 5b
29. Plutka Klaudia 5b
30. Popiel Adam 5b
31. Szymańska Martyna 5b
32. Kosiór Zuzanna 5c
33. Rochowska Daria 5c
34. Kobiela Adam 6a
35. Kobylski Mateusz 6a
36. Kochanowski Jan 6a
37. Krawczyk Karol 6a
38. Kubala Zofia 6a
39. Pietras Ola 6a
40. Surma Kamila 6a
41. Nowak Krzysztof 6b
42. Piwoński Jakub 6b
43. Strojna Marcelina 6b
44. Wojcieszek Antoni 6b
45. Grymuła Oliwia 6c
46. Jałowski Kacper 6c
47. Kowalski Mikołaj 6c
48. Malatyński Piotr 6c
49. Turek Tomasz 6c
50. Wójcik Jan 6c
51. Zagożdżon Agata 6c
52. Zieliński Michał 6c
53. Żelazowska Maria 6c
54. Jaroszek Magdalena I gA
55. Lutek Tomasz I gB
56. Więcaszek Zuzanna I gB
57. Wólczyńska Barbara I gB
58. Katarzyna Nowak II gA
59. Wnukowska Aleksandra II gA
60. Zgrzebniak Olga II gA
61. Kuśnierska Aleksandra II gC
62. Mieczkowska Laura II gC
63. Wiosna Zofia II gC
64. Banyś Karolina II gD
65. Haruba Małgorzata II gD
66. Kijak Aleksandra II gD
67. Rębis Kamila II gD
68. Żelazowska Olga II gD
69. Skronik Jakub III gA
70. Ziomek Piotr III gA
71. Goździewski Szymon III g B
72. Kęska Alina III g B
73. Maciąg Paweł III g B
74. Magiera Katarzyna III g B
75. Waniek Eryk III g B
76. Grzegorzewski Szymon III g C
77. Jesionek Mateusz III g C
78. Kowalczyk Milena III g C
79. Ostatek Klaudia III g C

 

 

 

Stypendia za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2014/2015 otrzymali:

 

Lp. Nazwisko i imię klasa
1. Kozera Stanisław 4b
2. Faryna Aleksandra 4b
3. Kowalski Maciej 4c
4. Tomczyk Igor 4c
5. Walas Milena 4c
6. Kowalski Piotr 4d
7. Borkowska Martyna 5c
8. Ścibor Antoni 5c
9. Bińkowska Bartłomiej 6b
10. Bińkowski Julia 6b
11. Łapot Zuzanna 6b
12. Sępioł Zuzanna 6b
13. Banaś Michał 6c
14. Maciąg Joanna 6c
15. Wieczorek Aleksandra 6c
16. Paciorek Aleksandra I gA
17. Biernat Kacper I gB
18. Szymański Jakub I gB
19. Sowa Błażej II gA
20. Chebdowski Bartosz II gB
21. Mendyk Weronika II gB
22. Konarska Katarzyna III gA

 

 

 

Copyright © 2016