Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Kartka urodzinowa dla Patrona Szkoły – od dzieci :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Kartka urodzinowa dla Patrona Szkoły – od dzieci

7 maja 2020

 

Za kilkanaście dni urodziny naszego patrona szkoły – świętego Jana Pawła II.

Zachęcam do obejrzenia filmu,  w którym zaprezentowano prace wykonane przez uczniów klas II i III naszej szkoły. Młodzi artyści przedstawili swoje słowa płynące z głębi serca. Nie zabrakło w nich próśb, podziękowań i przemyśleń… związanych z osobą Jana Pawła II.

W filmie zaprezentowany został również portret naszego patrona szkoły w wykonaniu Melanii, uczennicy klasy VI D.

Warto dodać, że wszystkie przedstawione prace powstały w ramach projektu „Dar na stulecie”, który ma upamiętnić przypadającą na 18 maja 2020 r. setną rocznicę urodzin polskiego papieża.

Autor: R. Miszczyk

a

a

Copyright © 2018