Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Kolejny rok z robotyką zakończony! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Kolejny rok z robotyką zakończony!

27 czerwca 2018

a

W czerwcu kolejna grupa uczniów klas 1 Szkoły Podstawowej zakończyła zajęcia robotyki. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty ukończenia kursu.

a

a

 

W zajęciach robotyki wzięli udział również uczniowie z zagranicy goszczący w naszej szkole w ramach programu Erasmus+.

a

a

Autor: Monika Czubak i Izabela Kaniewska

Copyright © 2018