Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Kółko fotograficzno-przyrodnicze :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Kółko fotograficzno-przyrodnicze

23 czerwca 2020

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas 4 uczestniczyli  w zajęciach rozwijających zainteresowania fotograficzno-przyrodnicze prowadzonych przez p. Iwonę Świstowską. Były to zajęcia pozalekcyjne dla uczniów chcących rozwijać swoje pasje związane z fotografią oraz przyrodą.

Nawet kiedy zawieszono naukę w szkole, zajęcia były kontynuowane w nauczaniu zdalnym  na platformie TEAMS.  Uczniowie  w piątki o 14.00 dzielnie meldowali się na kanałach kolejnych zajęć. Pomimo zmęczenia całym tygodniem nauki przy komputerze znajdowali siłę i energię aby odkrywać tajniki fotografii oraz przyrody.

Podczas spotkań zarówno w szkole jak i w nauczaniu zdalnym Młodzi Przyrodnicy wykonywali pod kierunkiem nauczyciela wiele ciekawych eksperymentów, prowadzili obserwacje mikroskopowe, grali w gry i zabawy przyrodnicze. Uczyli się sztuki fotografowania, obróbki fotograficznej zdjęć oraz ich archiwizowania. Pogłębiali również tajniki programu Ogarnij Inżynierię. Poznawali ciekawe programy pomagające w nauce i poznawaniu przyrody. Na zajęciach nie brakowało eksperymentów, śmiechu i zabawy. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

Autor: Iwona Świstowska

Copyright © 2018