Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Konkurs ‘’Pięknego czytania” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Konkurs ‘’Pięknego czytania”

11 maja 2019

 

29 i 30 kwietnia 2019 r odbył się Konkurs „Pięknego Czytania”, który zorganizowała Biblioteka Szkolna we współpracy z Małym Samorządem Szkolnym. Wzięło w nim udział 30 uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Jego celem była promocja czytelnictwa, zainteresowanie uczniów nie tylko obowiązkową literaturą, ale poznawaniem także polskich dzieł współczesnych autorów, uwrażliwienie na piękno słowa. Zadaniem uczniów było przeczytanie fragmentu dowolnej książki.

Jury w składzie pani Beata Wrzesień, Monika Jałowska, Sylwia Kratke oceniło płynność, bezbłędność czytania, dykcję oraz interpretację czytanego tekstu.

Wyłonieni zostali następujący uczniowie:                                                                                    

I miejsce: Zuzanna Piwońska kl  3a, Anna Kot kl 3b

II miejsce: Mikołaj Tatarek kl 3c, Szymon Jałowski kl 3a, Gabriela Kotkowska kl 3b

III miejsce: Iga Pijarska kl 3a, Sebastian Zieliński kl 3b, Marcel Chmielewski kl 3c

Wyróżnienie: Zuzanna Węglicka kl 3a,  Michał Dróżdż kl 3b, Katarzyna Sowa kl 3c

Uczennice, które zajęły I miejsce na etapie szkolnym będą reprezentowały szkołę w dniu 08.05.2019r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 34 w Radomiu

Organizatorzy: Wioleta Wełpa, Beata Wrzesień

Copyright © 2018