Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Konkurs plastyczny z języka angielskiego dla klas I-III :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Konkurs plastyczny z języka angielskiego dla klas I-III

13 stycznia 2018

W grudniu odbył się świąteczny konkurs plastyczny z języka angielskiego dla klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie świątecznego drzewka w formacie A3 dowolną techniką z wykorzystaniem słownictwa związanego ze Świętami Bożego Narodzenia.

Najlepsze prace należały do:

I miejsce – Szymon Pijarski kl. 3a

II miejsce – Mikołaj Buczyński kl. 3a

III miejsce – Iga Szewczyk kl. 1b

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Stanisław Bałażak kl. 1c, Maciej Słowik kl. 3a, Laura Wanat kl. 1b i Zofia Nalberska kl. 3c.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

Autor: Sylwia Frąk

Copyright © 2018