Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Konkurs Poezji Miłosnej – etap szkolny :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Konkurs Poezji Miłosnej – etap szkolny

23 stycznia 2019

18 stycznia 2019 r. odbył się etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Poezji Miłosnej „Ty jesteś moje imię i w kształcie, i w przyczynie”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 8 i 3 gimnazjum.

Miło nam zakomunikować, że naszą szkołę w etapie międzyszkolnym reprezentować będą:

– Hubert Kaniewski z kl. 8c,

– Ernest Jarosiński z kl. 3gB.

Konkurs na etapie międzyszkolnym odbędzie się 14 lutego 2019 r. o godz. 9.00 w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego mieszczącego się przy ul. Warszawskiej 12 w Radomiu. Chłopcy będą recytować wybrany wiersz miłosny.

Życzymy wygranej w konkursie!

Copyright © 2018