Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Kwiecień miesiącem wiedzy o autyzmie :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Kwiecień miesiącem wiedzy o autyzmie

8 kwietnia 2018

 

Zapraszam Rodziców dzieci ze spektrum Autyzmu na bezpłatne konsultacje.

 

Termin: 10 kwietnia 2018 r. ( wtorek )

Miejsce: PSP nr 14 Integracyjna

Cel: Przyjdź, porozmawiaj, podnieś swoją świadomość na temat zaburzeń związanych za spektrum Autyzmu

 

Zapisy pod numerem tel. (48) 363-22-15  lub w sekretariacie szkoły.

                                                                                                                                                                          Pedagog specjalny: Monika Kośla

Copyright © 2018