Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Małgosia Puch w finale konkursu czytelniczego! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Małgosia Puch w finale konkursu czytelniczego!

12 marca 2019

25 lutego 2019 r. w PSP nr 33 w Radomiu odbył się etap międzyszkolny Regionalnego Konkursu Czytelniczego Kocham czytać” dla uczniów klas 4-6.

Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów:

– Zofia Nalberska kl. 4c,

– Miłosz Pawelec kl. 4c,

– Małgorzata Puch kl. 4c,

– Michał Ziętek kl. 4c,

– Antonina Warmiak kl. 6b,

– Maciej Czerniawski kl. 6c.

Konkursowicze pisali test znajomości lektur w wybranej przez siebie kategorii – obyczajowej lub przygodowo-fantastycznej.

Miło nam zakomunikować, że do etapu finałowego dostała się Małgorzata Puch z kl. 4c. Małgosia w finale musi zachęcić swoją prezentacją do przeczytania wybranej książki.

Finał odbędzie się 1 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej przy ul. Słowackiego 17 w Radomiu.

Życzymy powodzenia!

Irmina Warmiak

Copyright © 2018