Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mamy trzy wyróżnienia! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mamy trzy wyróżnienia!

21 marca 2018

 

W dniu 14.03.2018 r odbył się Międzyszkolny  Konkurs Recytatorski ,,Warszawska Syrenka”, którego organizatorem był Dom Kultury Borki. Nasi najmłodsi uczniowie zaprezentowali swój talent recytatorski przez innymi dziećmi  z radomskich szkół. Uczniowie  zdobyli  trzy wyróżnienia w konkursie :

Kinga Ziętek – oddział przedszkolny –  0 A

Tymon Majewski – oddział przedszkolny –   0 B.

 Antoni Terchalski – klasa  1 C.

Amelia Czyż z klasy  1 C otrzymała dyplom za udział.

Gratulacje i wielkie brawa dla rodziców za zaangażowanie i przygotowanie dzieci do międzyszkolnego konkursu.

Autor: Beata Wrzesień

Copyright © 2018