Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Martyna Szymańska z klasy 2gB laureatką konkursu recytatorskiego! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Martyna Szymańska z klasy 2gB laureatką konkursu recytatorskiego!

11 czerwca 2018

23 maja 2018 r.  odbył się finał  IV Konkursu Arkowego Recytatorsko – Aktorskiego „KARA” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Młodzieży „Arka” przy współpracy z ZSO nr 6 im. J. Kochanowskiego oraz ZSP im. J. Brandta w Radomiu. Uczennica klasy 2gB – Martyna Szymańska – została doceniona przez szacowne jury  pod przewodnictwem znanego i cenionego radomskiego aktora, pana Jarosława Rabendy,  i zdobyła I miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Martyna zachwyciła swoją interpretacją wiersza Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy”.

A my wierzymy, że się zdarzy… kolejny sukces, czego serdecznie życzymy!

Autorki: Dorota Nowak i Ewa Tatarek

Copyright © 2018