Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Matematyka na językach” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Matematyka na językach”

22 maja 2019

21 maja 2019r. przedstawiciele klas trzecich gimnazjum i klas ósmych naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Matematyka na językach”  zorganizowanym przez Zespół Szkół  Elektronicznych w Radomiu. Celem konkursu było sprawdzenie swoich umiejętności matematycznych używając języka angielskiego. Ważnym aspektem dostania się do finału, oprócz wyniku, był jak najkrótszy czas napisania testu stanowiącego część pierwszą konkursu.

W przedsięwzięciu uczestniczyło około 70 uczniów ze szkół podstawowych z Radomia i okolic. Uczniowie PSP Nr 14 stanowili  1/7 uczestników, ale…  do ścisłego finału przeszło troje naszych na pięciu konkurentów (60 %!). Ostatecznie w potyczkach słownych, oczywiście po angielsku, wyłoniono zwycięzców. Gratulujemy naszym wygranym – Miłoszowi Prusińskiemu (3gB) II miejsca, a Julii Zawadzkiej (3ge) i Jakubowi Berlińskiemu (3gD) – wyróżnień.

 Opiekun: Katarzyna Kobylińska

Copyright © 2018