Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka

a

a

Celem projektu jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Województwa Mazowieckiego, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki i przedsiębiorczości.

W ramach Programu stypendialnego, stypendysta otrzymuje wsparcie finansowe, które może być wydatkowane wyłącznie na cele edukacyjne, bezpośrednio związane z rozwojem edukacyjnym poprzez realizację Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia (m.in. na zakup literatury fachowej, pomocy dydaktycznych, podstawowego wyposażenia miejsca nauki w domu, opłacenie uczestnictwa w zajęciach pozaszkolnych, kursach językowych oraz korzystania z Internetu itp.).

W latach 2013 – 2017 Zespół Szkół Integracyjnych objął wsparciem organizacyjnym i merytorycznym siedmioro stypendystów.

W bieżącym roku szkolnym 2017/ 2018, szkoła wzbogaciła się o kolejnych dziesięciu szczególnie uzdolnionych uczniów z klas drugich i trzecich gimnazjum. Obecnie pracują nad realizacją indywidualnych projektów edukacyjnych z matematyki, chemii i języka angielskiego,

Copyright © 2018