Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych

4 września 2019

9 września 2019 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020.

a

Rejestracja wniosków w systemie będzie trwała do 16 września 2019 r. Dokumenty w wersji papierowej muszą trafić do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 23 września 2019 r. (decyduje data wpływu).

a

Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących w Województwie Mazowieckim w roku szkolnym 2019/2020 w ramach projektu- Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka.

Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej pod adresem: https://stypendia.oeiizk.waw.pl/.

Copyright © 2018