Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 III miejsce na Międzynarodowym Turnieju EASTER EURO BASKET :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

III miejsce na Międzynarodowym Turnieju EASTER EURO BASKET

11 kwietnia 2018
Uczniowie klas IV naszej szkoły wrócili  z Międzynarodowego Turnieju EASTER EURO BASKET w czeskiej Pradze z Pucharem i medalami za III miejsce. Nasi uczniowie reprezentowali  Polskę w tym bardzo popularnym europejskim turnieju. Wszyscy bardzo szczęśliwi chociaż mocno zmęczeni, przez pięć dni od 28.03 – 2.04.2018  rywalizowali w corocznym święcie Koszykówki Młodzieżowej organizowanym przez Czechów w ich stolicy Pradze. Nasi młodzi zawodnicy trenowani przez Pawła Brzezińskiego rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z Czech, Słowacji, Słowenii, Litwy, Niemiec odnosząc bardzo duży sukces i zdobywając swoje pierwsze trofea koszykarskie.
 a
W przerwach między meczami  zwiedzali piękne zabytki starej Pragi i poznawali kulturę naszego południowego sąsiada oraz poszerzali swoje kontakty osobiste z zawodnikami z całej Europy.
 a
PSP 14 reprezentowali: Flis Łukasz, Biernat Jan, Tyka Franciszek, Kaniewski Mikołaj, Czerniawski Maciej, Dyczkowska Hanna, Mirowski Jakub, Waśkiewicz Kamil, Skawiński Franek, Poręba Mateusz, Ryszewski Adam, Avinione Antos, Gazda Paweł, Brzezińska Maja.
 a
Autor: Paweł Brzeziński
 a

 

Copyright © 2018