Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Wiosenne łamigłówki ortograficzne” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Międzyszkolny konkurs ortograficzny „Wiosenne łamigłówki ortograficzne”

4 czerwca 2018

Dnia 19.05.18 r. odbył się międzyszkolny konkurs ortograficzny „Wiosenne łamigłówki ortograficzne”, którego organizatorem jest PSP 34 w Radomiu. Temat przewodni X edycji  konkursu brzmiał: „Ptasie zwiastuny wiosny”. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie :

– Paweł Kapciak z kl.2a

– Iga Pijarska z kl. 2a

– Adam Gawor z kl.2b

 

Osiągnięcia naszych uczniów w konkursie :

3 m-ce: Paweł Kapciak z kl.2a

Wyróżnienie: Iga Pijarska z kl.2a

Opracowała: Wioleta Wełpa

Copyright © 2018