Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mikołajki z przesłaniem :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mikołajki z przesłaniem

10 grudnia 2019

 

6 grudnia 2019 r. w naszej szkole został rozegrany MIKOŁAJKOWY MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ zorganizowany dla uczniów klas 6, 7 i 8. Miłośników piłki nożnej, zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt, było ponad 40. To była niezwykła impreza, której celem było propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie pozytywnych wzorców zachowań oraz kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek.

Współorganizatorami turnieju byli uczniowie klasy 8c, którzy w ten sposób chcieli uczcić setną rocznicę urodzin patrona szkoły – Świętego Jana Pawła II.

Turniejowe mecze były okazją do dobrej zabawy oraz wywołały w zawodnikach wiele pozytywnych emocji. Imprezę uświetnił wicemarszałek sejmiku mazowieckiego – pan Rafał Rajkowski, który przybył do nas z licznymi mikołajkowymi prezentami. Niewątpliwą niespodzianką dla uczniów byli także piłkarze Radomiaka, którzy rozegrali mecz ze zwycięską drużyną chłopców. Zawodnicy RKS Radomiak Radom odpowiadali również na pytania dzieci dotyczące drogi do kariery oraz największe sukcesy sportowe.

To był dzień pełen pozytywnych emocji i mikołajkowych niespodzianek.

Copyright © 2018