Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mikołaju, Mikołaju… :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mikołaju, Mikołaju…

13 grudnia 2019

Mikołaju, Mikołaju… – 6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Na ten dzień dzieci na całym świecie czekają z utęsknieniem. Od wielu lat 6 grudnia jest dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach. A najmłodsi dodatkowo śpiewali i mówili wierszyki o Mikołaju.
I przybył … po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego gościa. Na zakończenie wizyty Mikołaj został poproszony do wspólnego zdjęcia. Zaś na pożegnanie otrzymał od dzieci z 0b słodki prezent – pierniczki. A więc do następnego roku drogi Mikołaju!!!

Przygotowała: Wioleta Wełpa

a

a

 

Copyright © 2018