Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mini Liga Rosa :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mini Liga Rosa

20 marca 2018

Drużyna młodych koszykarzy z PSP 14 bardzo dobrze sobie radzi w rozgrywkach MINI LIGI ROSA.  Na półmetku rozgrywek zajmują 3 miejsce na 14 zespołów z Radomia, Kielc i okolic.

W czasie ostatniego turnieju w Kielcach bardzo dobrze wypadliśmy. W rozgrywkach pokonaliśmy takie szkoły jak PSP 1, PSP 2, PSP 3, PSP 4, PSP 26 oraz PSP 29 z Radomia. Przegraliśmy tylko z PSP 21 i drużyną z Kielc.

Teraz przygotowujemy się do pięciodniowego międzynarodowego turnieju w Pradze, na który wyjeżdżamy 28 marca. Wszyscy ciężko trenują, licząc na kolejne sukcesy.

Autor: Paweł Brzeziński

Copyright © 2018