Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Nie zwalniamy tempa!!! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Nie zwalniamy tempa!!!

25 września 2018

Kolejny weekend września upłynął na udziale naszych uczniów w Spartakiadzie Sportowo – Rekreacyjnej Osób Niepełnosprawnych w Kozienicach. Obok typowo rekreacyjnych konkurencji jakimi były: wyścig w workach, tor przeszkód, slalom z kijem do unihokeja odbyły się konkurencje sportowe (lekkoatletyczne). Miło poinformować, że reprezentant naszej szkoły Adrian Elertowicz zajął 3 miejsce w biegach na 100 m i na 200 m.

Gratulujemy!

Autor: Wojciech Nowak

Copyright © 2018