Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Ogłoszenie o naborze na rok szkolny 2019/2020 do klasy IV :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Ogłoszenie o naborze na rok szkolny 2019/2020 do klasy IV

13 czerwca 2019

Szanowni Państwo, Drodzy UczniowieEdytuj Edytuj datę i godzinę

 

W roku szkolnym 2019/2020 w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu planujemy utworzenie nowej klasy czwartej z innowacją programową z informatyki z elementami robotyki i programowania –„ROBO-MISJA, czyli programowy zawrót głowy”.

Tworzona klasa przeznaczona jest dla uczniów spoza naszej szkoły. Uczniowie będą realizowali w niej rozszerzony  program nauczania  informatyki.

Poznają tajniki i zasady programowania z wykorzystaniem między innymi:

  • klocków Lego WeDo,
  • klocków Lego WeDo 2.0,
  • klocków Lego Mindstorms i kostki EV3,
  • robotów Dash i Dot,
  • robotów Ozobot,
  • maty Mistrzów Kodowania.

Wszystkich chętnych prosimy o składanie podań o przyjęcie do wymienionej klasy w sekretariacie szkoły w terminie do 21.06.2019r.

Ilość miejsc ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Copyright © 2018