Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Ogólnopolski Konkurs Papieski :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Ogólnopolski Konkurs Papieski

30 listopada 2018

a

16 listopada 2018r. Katarzyna Sowa uczennica klasy 3c pod opieką Elżbiety Marcinkiewicz i Marzeny Malickiej gościły w Instytucie Papieża Jana Pawła II w Warszawie na uroczystej gali wręczenia nagród w XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego.

Uroczystość odbyła się w Sali konferencyjnej w Instytucie Papieża Jana Pawła II w Warszawie. Była to gala podsumowująca coroczny prestiżowy ogólnopolski konkurs literacki związany z twórczością i nauczaniem patrona naszej szkoły Jana Pawła II oraz swobodnymi przemyśleniami dzieci i młodzieży na zadane trudne tematy dotyczące patriotyzmu.

W kategorii szkoły podstawowe klasy I-III przyznano 2 nagrody.

Cieszy fakt , że uczennica naszej szkoły Katarzyna Sowa zdobyła najwyższą lokatę w tej kategorii wśród uczniów z całej Polski.

Po wręczeniu nagród uczniowie wraz z opiekunami wzięli udział w koncercie Kingi i Arkadiusza Głogowskich.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Autor: Elżbieta Marcinkiewicz/Malicka Marzena

a

Copyright © 2018