Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Olek Kozera zwycięzcą! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Olek Kozera zwycięzcą!

9 marca 2018

q

23 lutego 2018 r. o godz.15.00 w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich odbył się finał Regionalnego Konkursu Ortograficznego. Wzięło w nim udział troje naszych uczniów: Aleksander Kozera z kl. 6c (op. Anna Gralec), Aleksandra Głogowska z kl. 6a oraz Anna Ćwiek z kl. 7b (op. Anna Gralec). Pisali oni trudne dyktanda stosownie do grup wiekowych (Ola i Olek dla klas 4-6, a Ania dla kl. 7 i gimnazjum).

Nasi uczniowie znaleźli się w 28-osobowym gronie osób, którym nieobce są trudności ortograficzne i interpunkcyjne.

Cieszy nas bardzo, że kategorię klas 4-6 szkół podstawowych wygrał nasz reprezentant – Aleksander Kozera. Zdeklasował swoich rywali i pokazał, że z ortografią żyje za pan brat.

Dziewczynkom, niestety, nie udało się zdobyć miejsca, ale następne zmagania już za niespełna rok.

Gratulujemy przedstawicielom naszej szkoły!

Autor: Irmina Warmiak

a

Więcej informacji na:

http://rodon.radom.pl/konkursy_rodon/ortografia/2017_2018/ortograficzny_komunikat_1.pdf

http://rodon.radom.pl/konkursy_rodon/ortografia/2017_2018/ortograficzny_komunikat2_2018.pdf

 

Copyright © 2018