Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Pierwszy Dzień Wiosny :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Pierwszy Dzień Wiosny

3 kwietnia 2019

Pierwszego Dnia Wiosny tj.21.03.19 r. w PSP Nr 14 w Radomiu uczniowie z kl.3b uczestniczyli w „Wiosennym pokazie mody”, w którym zaprezentowali swoje pomysły na stroje wiosenne. Na koniec pokazu dzieci pozowały do zdjęć indywidualnych, w parach i grupowych.

W tym dniu uczniowie mieli również możliwość rozwiązywania zagadek, śpiewali piosenki o tematyce wiosennej oraz wykonali na zajęciach plastyczno – technicznych przepiękne przebiśniegi.

Ten wyjątkowy dzień w szkole upłynął w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, sprawił ogromną frajdę najmłodszym, którzy wykazali się dużymi umiejętnościami organizatorskimi oraz pomysłowością i kreatywnością, przygotowując całe wydarzenie.

Notatkę przygotowała: Wioleta Wełpa

 

Copyright © 2018