Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Podaruj dzieciom Misia :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Podaruj dzieciom Misia

26 listopada 2019

a

Nasza szkoła włączyła się do akcji „Podaruj dzieciom Misia”, której celem była zbiórka nowych maskotek. Zostały one przekazane dzieciom z radomskich oddziałów szpitalnych.

Każdy z nas posiadał pluszowego misia i wie, jaki to wspaniały przyjaciel. Misie zebrane w naszej szkole sprawiły radość nowym właścicielom.

a

Wszystkim, którzy przynieśli misie, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! 

a

Ambasadorem zbiórki pluszaków była klasa 0B.   

Koordynatorzy akcji: Monika Jałowska, Anna Kostecka, Edyta Stani

a

a

 

Copyright © 2018