Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Podsumowanie Akcji dla Niepodległej :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Podsumowanie Akcji dla Niepodległej

19 listopada 2018

STO WIERSZY

NA STULECIE Odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI

1

Szanowni Państwo, mili uczniowie,

z przyjemnością informujemy, że nasza wspólna księga:

100 wierszy o naszej wolnej ojczyźnie…

została już wydrukowana w kilku egzemplarzach. Zamieszczone są w niej 104 wiersze napisane przez naszych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za tak liczny udział w Akcji i za napisanie pięknych i cennych słów o Niepodległej Polsce.

Chcemy też powiedzieć, że informacje o naszej wspólnej Akcji zamieszczone są na stronie internetowej RADIA PLUS https://radioplus.com.pl/radom/100-poetow-na-100-lecie-34168, gdzie można posłuchać wywiadów i obejrzeć zdjęcia.

Egzemplarze wydrukowanych książek będą dostępne dla wszystkich do wypożyczenia w obydwu bibliotekach szkolnych. Jest to wspaniała pamiątka dla wszystkich pokoleń!!!

Organizatorzy: Agnieszka Krawczyk i Sylwia Kratke

Copyright © 2018