Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Podsumowanie konkursów organizowanych przez RODoN :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Podsumowanie konkursów organizowanych przez RODoN

7 lipca 2017

W dniu 5 czerwca 2017r. o godz.13.00 w Resursie Obywatelskiej odbyło sie rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W tym roku szkolnym tytuł laureata lub finalisty uzyskało 5 uczniów z naszej szkoły.

Uczniowie gimnazjum:

· Maria Żelazowska z klasy 2gC – laureat III miejsca w XV Regionalnym Konkursie Ortograficznym – opiekun: Anna Gralec

· Amelia Kuc z klasy 1gD – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Czytelniczym „Czytanie jest podróżą” – opiekun: Beata Kowalska

· Paweł Mazurkiewicz z klasy 3gB – wyróżnienie w Konkursie Języka Angielskiego ‘My Hometown’ – opiekun: Alina Szewczyk

Uczniowie szkoły podstawowej:

· Milena Orzechowska z klasy 5A – laureat II miejsca w XV Regionalnym Konkursie Ortograficznym – opiekun: Patrycja Skwira

· Aleksander Kozera z klasy 5C – laureat II miejsca w XV Regionalnym Konkursie Ortograficznym – opiekun: Anna Gralec

· Aleksander Kozera z klasy 5C – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Czytelniczym Kocham Czytać – opiekun: Anna Gralec

Serdeczne gratulacje!

Sprawozdanie przygotowała: Alina Szewczyk

Copyright © 2018