Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Podsumowanie międzyszkolnego konkursu MATHEMATICS OF ENGLISH :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Podsumowanie międzyszkolnego konkursu MATHEMATICS OF ENGLISH

28 maja 2018

W dniu 23 maja b.r. uczniowie klas 7 naszej szkoły wybrali się do  Szkoły Dwujęzycznej Montessori na podsumowanie międzyszkolnego konkursu MATHEMATICS OF ENGLISH. Celem poprzedniej wizyty w Montessori kilka tygodni wcześniej był udział w rozgrywkach matematycznych z wykorzystaniem języka angielskiego. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Skawiński (7b), Hubert Kaniewski (7c) i Piotr Kowalski (7d). Organizatorzy zapewnili nam twórczą zabawę polegającą na budowaniu kopuł geodezyjnych, które nasi chłopcy tworzyli wraz z przedstawicielami innych szkół. Po rozrywce, przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu. Finał przyniósł PSP nr 14 zasłużoną chwałę – zdobycie I miejsca przez Szymona i III miejsca przez Piotra. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami i statuetkami, a towarzyszący im nauczyciel poczuciem dumy za wszechstronność uczniów PSP nr 14.

Katarzyna Kobylińska
Tomasz Pilichiewicz

 

Copyright © 2018